family 16 5 6 7 15 pieczeci

Biuro Jeżów

46 875 52 18

Salon Skierniewice

46 832 63 55

Salon Łódź

42 679 27 77

Formularz zapytania

Okna Extremo
Drzwi Gerda
Termoizolacje
Dodatki
Bramy garażowe
Promocje

Produkcja i montaż okien i drzwi PCV

Obecna oferta naszej firmy dotycząca okien PCV obejmuje 5 systemów. Mają one szerokie zastosowanie w różnych kategoriach cenowych i funkcjonalnych. Oferujemy zarówno nowatorskie, jak i sprawdzone od lat rozwiązania. Okna idealnie pasują do domów i mieszkań, biur, firm czy instytucji. 

Okna aluminiowe

Systemy profili aluminiowych charakteryzują się szerokim zastosowaniem w zabudowie zewnętrzej i wewnętrzej. Spełniają znakomicie swoje zadanie w tworzeniu ścianek działowych, wiatrołapów, drzwi wejściowych, fasad, zadaszeń, świetlików itp. 

Okna Łódź

Nasza oferta okien PCV jest w pierwszej kolejności skierowana do regionu łódzkiego. Biura Izoplastu mieszczą się w Łodzi, w Skierniewicach i w Jeżowie. Oferujemy wymianę okien w istniejących budynkach i montaż kompletnej stolarki w nowych domach. W ofercie posiadamy też drzwi, parapety, rolety i bramy. Firma Izoplast to wiarygodny parnter w biznesie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych. Zapewniamy fachowość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi przedsięwzięciami, w których braliśmy udział.

Okna - Cennik

Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Przygotowujemy każdą ofertę, uwzględniając szczególne warunki i potrzeby klienta. Jeżeli interesują Państwa aktualne ceny okien, prosimy o telefon lub zapraszamy do salonów.

Aktualności

Promocja jesienna!

 

Szanowni Klienci!

Tylko u nas - to Ty decydujesz, jakie bonusy otrzymujesz!

Wolisz dodatkowy rabat czy atrakcyjny gratis?

Przedłużamy naszą letnią promocję - do końca roku!

A w promocji, do wyboru: ciepłe ramki międzyszybowe Swisspacer, czterostopniowy uchył oraz nowoczesne, antywyważeniowe klamki Roto Swing Secustic LUB dodatkowy rabat cenowy.

Mało? W takim razie, gwarantujemy jeszcze montaż okien GRATIS!

Ponieważ jesteśmy producentem, który działa w branży stolarki budowlanej już od ponad 20 lat - możemy również zaoferować naszym Klientom możliwość przedłużenia gwarancji na okres aż do 25 lat!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami - fachowe doradztwo i wycena - BEZPŁATNIE!

Sprawdź również, naszą wyjątkową promocję cenową na skuteczne ocieplanie dachów i poddaszy pianą PUR!

grafika reklamowa

 

Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ. 

 

Czytaj więcej o aktualnych promocjach