family 16 5 6 7 15 pieczeci

Biuro Jeżów

46 875 52 18

Salon Skierniewice

46 832 63 55

Salon Łódź

42 679 27 77

Formularz zapytania

Okna Extremo
Drzwi Gerda
Termoizolacje
Dodatki
Bramy garażowe
Promocje

Produkcja i montaż okien i drzwi PCV

Obecna oferta naszej firmy dotycząca okien PCV obejmuje 5 systemów. Mają one szerokie zastosowanie w różnych kategoriach cenowych i funkcjonalnych. Oferujemy zarówno nowatorskie, jak i sprawdzone od lat rozwiązania. Okna idealnie pasują do domów i mieszkań, biur, firm czy instytucji. 

Okna aluminiowe

Systemy profili aluminiowych charakteryzują się szerokim zastosowaniem w zabudowie zewnętrzej i wewnętrzej. Spełniają znakomicie swoje zadanie w tworzeniu ścianek działowych, wiatrołapów, drzwi wejściowych, fasad, zadaszeń, świetlików itp. 

Okna Łódź

Nasza oferta okien PCV jest w pierwszej kolejności skierowana do regionu łódzkiego. Biura Izoplastu mieszczą się w Łodzi, w Skierniewicach, Jeżowie oraz w Kozerach koło Grodziska Mazowieckiego. Oferujemy wymianę okien w istniejących budynkach i montaż kompletnej stolarki w nowych domach. W ofercie posiadamy też drzwi, parapety, rolety i bramy. Firma Izoplast to wiarygodny parnter w biznesie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych. Zapewniamy fachowość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi przedsięwzięciami, w których braliśmy udział.

Okna - Cennik

Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Przygotowujemy każdą ofertę, uwzględniając szczególne warunki i potrzeby klienta. Jeżeli interesują Państwa aktualne ceny okien, prosimy o telefon lub zapraszamy do salonów.

Aktualności

Letnia promocja cenowa!!

Rabaty, rabaty i jeszcze raz rabaty!!!

W związku z ogromnym zainteresowaniem Klientów zakupem nazych energooszczędnych okien Extremo, postanowiliśmy zapewnić wszystkim, którzy jeszcze nie zdążyli przygotować swojego domu na etap montażu okien - korzystne rabaty cenowe aż do końca września! 

 

- Nawet do 48% zniżki na okna Extremo

- 35 kolorów okien w jednej cenie

- 5 lat gwarancji z możliwością przedłużenia nawet do 25 lat

- czyste, bezołowiowe profile pvc

- renomowane okucia ROTO FRANK

- fachowe doradztwo i profesjonalne usługi instalacyjne

- ponad 20 lat doświadczenia w branży....

 

Ponadto posiadamy w ofercie wszystkie dodatki do okien - parapety, rolety, żaluzje a także drzwi zewnętrzne Wikęd i bramy garażowe Wiśniowski oraz najskuteczniejsze ocieplanie dachów i poddaszy pianą PUR ICYNENE.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych 

salonów sprzedaży w Łodzi, Jeżowie, Skierniewicach i Grodzisku Mazowieckim.

lub do kontaktu z naszymi handlowcami.

2 002

Regulamin promocji dostępny

tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej o aktualnych promocjach