firma

Biuro Jeżów

46 875 52 18

Salon Skierniewice

46 832 63 55

Salon Łódź

42 679 27 77

Formularz zapytania

Szanowni Państwo!

Już w najbliższą sobotę - 5 maja 2018roku - zapraszamy  do naszego nowego salonu sprzedaży w Grodzisku Mazowieckim!

Z okazji otwarcia nowego salonu dla pierwszych naszych klientów przewidziane zostały specjalne dodatkowe rabaty cenowe!!

Salon będzie czynny w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00 oraz w soboty w godzinach 10:-14:00

 

Nasz dokładny adres to:

ul. Orlicz-Dreszera 3

05-825 Kozery

Pasaż Handlowy M

Grodzisk Mazowiecki

Na miejscu będą mogli Państwo zobaczyć i sprawdzić działanie i funkcjonalność nie tylko standardowych okien i drzwi z PVC ale również nowoczesnych drzwi tarasowych przesuwnych typu Patio oraz HS.

Przekroje różnych technik montażu, jakie prezentujemy w naszym salonie odzwierciedlają faktyczne możliwości instalacji i montażu stolarki okiennej.

W naszym salonie będziecie mogli również wybrać drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne a także roletki i parapety.

Dla tych z Państwa, którzy planują budowę domu w systemie enegooszczędnym/pasywnym lub chcą skutecznie i bezpiecznie ocieplić dach - mamy w ofercie ocieplenia pianą poliuretanową ICYNENE.

Nasz doradca techniczny pomoże Państwu w wyborze najlepszej oferty oraz doradzi najlepsze rozwiązania dla Waszego domu i kieszeni:)

 

Serdecznie zapraszamy!!!

OTWARCIE GRODZISK