>

W naszej ofercie dostępne juz są nowoczesne systemy roletowe BUBENDORFF. 

Rozwiązanie roletowe Bubendorff  umożliwiają stworzenie w pełni zautomatyzowanego systemu regulacji nasłonecznienia oraz temperatury we wszystkich pomieszczeniach. Użytkownicy mogą sterować roletami zarówno za pomocą pilota, a także smartfonami czy tabletami. Jednocześnie system korzysta z czujnika nasłonecznienia, który reguluje dopływ światła w zależności od pogody panującej na zewnątrz.

Wszystkie oferowane rolety zewnętrzne posiadają moduł antywłamaniowy, który dodatkowo chroni przed włamaniami.

 Wszystkie produkty, wraz z najdrobniejszymi częściami i podzespołami, objęte są aż 7-letnią gwarancją producenta.

 

Cieplej zimą, chłodniej latem

 

Aluminiowe rolety zewnętrzne z lamelami wypełnionymi pianką tworzą bardzo skuteczną blokadę termoizolacyjną. Dzięki temu możliwe jest długotrwałe zatrzymanie ciepła w porze zimowej oraz utrzymanie chłodnego powietrza w lecie. Dzięki twmu, zmniejszają się koszty ogrzewania pomieszczeń oraz ich klimatyzowania. 

W ofercie marki BUBENDORFF znaleźć można zarówno energooszczędne rolety z zasilaniem zewnętrznym, jak i ekologiczne rolety solarne, które są całkowicie niezależne od tradycyjnych źródeł energii. 

 

Rolety zewnętrzne indywidualnie dopasowane

 

Rolety solarne klasy premium - są w pełni zasilane energią słoneczną – działają nawet w niepogodne dni. Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla osób, które dbają o środowisko i wykazują zainteresowanie niekonwencjonalnymi źródłami energii.

 

Wysokiej klasy poziome rolety zewnętrzne sprawdzają się idealnie w przestrzeniach z przeszklonymi dachami, na przykład w ogrodach zimowych. Oprócz wzmocnienia ochrony antywłamaniowej, chronią one powierzchnię dachu przed gradem oraz innymi opadami atmosferycznymi. Jednocześnie rolety zagłuszają pochodzące z zewnątrz odgłosy oraz wykazują doskonałe właściwości termoizolacyjne. Dzięki temu nie jest konieczne ponoszenie dużych kosztów na ogrzewanie pomieszczenia bądź jego klimatyzowanie.

 

Rolety zewnętrzne marki BUBENDORFF to innowacyjne rozwiązanie dla każdego budynku. Możliwość zintegrowania rolet z systemem inteligentnego zarządzania domem znacząco usprawnia regulowanie dopływu światła oraz temperatury w każdym pomieszczeniu.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Regulamin plików cookies