>

O Firmie.

Firma IZOPLAST - SYSTEMY OKIEN I DRZWI istnieje od 16.04.1997 roku. Dlatego wybierając Izoplast, mają Państwo pewność, że współpracują Państwo z doświadczoną firmą istniejącą od wielu lat na rynku. Główną siedzibę i zakład produkcyjny założono w Jeżowie. Początek IZOPLASTU to produkcja okien w systemie Panorama 1000 wyposażonych w okucia Romb, ale już w 1998 roku, po podpisaniu umowy kooperacyjnej z niemiecką firmą KBE, rozszerzyliśmy ofertę o system okienno-drzwiowy, który stanowił podstawę naszej pracy wytwórczej do końca 2010 roku. Pod koniec lat 90. dostawcą okuć do naszych produktów został również ROTO FRANK. Współpraca z tymi dwoma partnerami sprawiła, że oferowany przez nas asortyment wzbogacony został o nowoczesne rozwiązania i technologie. W sposób znaczący wpłynęło to na dynamikę rozwoju firmy oraz rozszerzenie obszaru działania. Obecnie wyprzedzamy oczekiwania klientów, wprowadzając do sprzedaży linię okien na miarę XXI wieku – eXtremo.

Gdzie można dokonać zakupu naszych produktów.

Zakupu produktów firmy IZOPLAST dokonać można w salonach sprzedaży w Łodzi, w Jeżowie, w Skierniewicach oraz w Kozerach koło Grodziska Mazowieckiego (adresy znajdują się w zakładce „Kontakt”), w których oprócz stolarki otworowej z PCW oraz okien i drzwi z ALUMINIUM, możecie Państwo nabyć parapety zewnętrzne i wewnętrzne, rolety zewnętrzne, żaluzje wewnątrzlokalowe, roletki materiałowe, drzwi stalowe do domów i mieszkań oraz bramy garażowe. 

Izoplast
Izoplast

Zaufało nam już wielu inwestorów.

Uczestniczymy w realizacji wielu projektów deweloperskich, prowadzimy stałą współpracę z firmami ogólnobudowlanymi, administracjami nieruchomości oraz pracowniami architektonicznymi. Posiadamy też bogate doświadczenie w zakresie obsługi przetargów publicznych. W ciągu wieloletniej działalności produkcyjno-usługowej niejednokrotnie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w realizacji ciekawych, niekiedy skomplikowanych inwestycji. Nasze starania i wiedza, a także umiejętności koordynowania rozległych zadań często wzbudzały uznanie wśród zamawiających. W dziale "Galeria" możecie Państwo obejrzeć niektóre z naszych prac.

Izoplast na rynku europejskim.

IZOPLAST to nie tylko okna w polskich domach. Przez kilkanaście lat istnienia firmy nasze produkty znalazły zadowolonych odbiorców w wielu europejskich krajach, takich jak Niemcy, Słowenia, Słowacja, Ukraina, Czechy, Węgry, Białoruś, Belgia oraz Szwecja.
Naszym klientom oferujemy wiedzę i doświadczenie oraz wysokiej jakości produkty wykonywane przy użyciu nowoczesnych urządzeń i podzespołów okiennych renomowanych firm. Pragniemy stworzyć dla Państwa wyrób, który nie tylko wyróżnia się wyjątkową estetyką, ale gwarantuje też trwałość przez lata i bezpieczeństwo użytkowania. Dążymy do zapewnienia obsługi klientowi na najwyższym poziomie. Zapewniamy profesjonalną realizację zamówień - od fazy projektowej do montażu okien. W tym celu zatrudniamy wykwalifikowane ekipy montażowe.

Izoplast

Zapraszam do odwiedzenia naszych salonów firmowych lub zamówienia wizyty technika, który na miejscu, dokona pomiaru oraz przedstawi naszą ofertę, bez potrzeby wychodzenia z domu.

 

Mariusz Szpoton

Izoplast

IZOPLAST SYSTEMY OKIEN I DRZWI MARIUSZ SZPOTON

UL. ŁOWICKA 58

95-047 JEŻÓW

NIP: 728-164-12-36

REGON: 750069212

Regulamin plików cookies