doadtki

doadtki

Biuro Jeżów

46 875 52 18

Salon Skierniewice

46 832 63 55

Salon Łódź

42 679 27 77

Formularz zapytania

Okna ergonomiczne to rozwiązania dla osób, które cenią sobie wygodę. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że inne wymagania powinno spełniać okno w sypialni, inne w kuchni czy w salonie.

W sypialni powinno być cicho i przewiewnie. Dlatego mogą Państwo wybrać konfigurację z dźwiękoszczelnymi szybami i stopniowanym uchyłem dostosowującym wentylację do potrzeb użytkownika. Z kolei otwieranie okna w pokoju do pracy nie powinno powodować ciągłego odrywania się od zajęć, dlatego proponujemy Państwu klamkę na dole okiennej ramy, dzięki czemu nie będą musieli Państwo wstawać od biurka. Wszyscy wiemy również, że bezpieczeństwo dzieci w domu jest najważniejsze. Stąd w naszej ofercie znajduje się klamka TiltFirst, która nie pozwoli dzieciom bez wiedzy dorosłych zbyt szeroko otworzyć okna, a jedynie je uchylić. Z kolei tym z Państwa, którzy chcą zaoszczędzić miejsca w pomieszczeniu, proponujemy systemy okien przesuwnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do odwiedzin w naszym salonie sprzedaży. Chętnie pomożemy dokonać wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania.

Okna komfortowe
okna dla dzieci
okna do kuchni
okna do biura
okna przesuwne